ZLÍN COPY s.r.o. [Přeskočit navigaci↓]
[Nahoru ↑]

bizhub 131f / 190f

 

Multifunkce bez kompromisů - plnohodnotný fax, kopírka, tiskárna i skener pro formát A4, duplexní tisk a kopírování(standardn u bizhub 190f), volitelně i síťové funkce. Velmi levný provoz!

Zařízení bizhub 131f a bizhub 190f nabízí vše co požaduje malá kancelář. Ať už umístěné přímo na pracovišti nebo centrálně v kanceláři, zařízení nabízí mnoho předností zahrnujících flexibilní skenování, komplexní faxování, rychlý tisk a pohodlné kopírovaní pro jednotlivé uživatele nebo pro malou pracovní skupinu.

Inovační technologie dělají bizhub 131f/190f  vysoce efektivním a ekonomicky fungujícím.  Standardní vícestránkové stránkové skenování, Super G3, GDI tisk a A4 kopírování pro individuální pracoviště, bizhub 131f/190f je možné snadno rozšířit na síťovou tiskárnu a doplnit o rychlý PCL tisk. A navíc, překvapivě nízká spotřeba toneru přinese velmi zajímavé snížení nákladů.

Všestranný pracovní nástroj

S jeho standardním rozhraním USB 2.0 je možné bizhub 131f/190f snadno připojit k PC a využívat funkcí skeneru, GDI tisku, kopírky a faxu.

- s pomocí lokálního TWAIN skeneru je možné skenovat  originály až do formátu A4. Díky barevnému TWAIN skenování  umožní uživateli digitalizovat barevné originály a usnadnit tak jejich distribuci.

- jako GDI tiskárna s rychlostí tisku 13(bizhub 131f) nebo 19(bizhub 190f) stran za minutu při rozlišení 600dpi přináší více něž dostatečnou produktivitu pro většinu kancelářských aplikaci

- také standardní kopírování do formátu A4 pokryje běžné požadavky většiny uživatelů. Integrovaný automatický podavač originálů uživatelé ocení především při každém kopírování nebo skenování vícestránkových dokumentů.

… s bohatými centrálními talenty

Zařízení bizhub 131f/190f nabízí jako centrální komunikační zařízení mnoho předností:

Flexibilní faxování

Komplexní faxové funkce s až 8MB faxové paměti, které postačují až pro 650 stran. Žádné příchozí faxy nejsou ztraceny v případě že dojde papír.

Ideální pro centrální faxovou komunikaci, což přinese výkonnost a spolehlivý s funkcemi Polling (výzva), příjmu do paměti, odložení odeslání, iFax a spamového filtru.

Integrovaný adresář a bohatých 40 tlačítek rychlé volby děla faxování ještě přívětivější. iFAX umožňuje vysokorychlostní faxování přes internet a přináší velmi zajímavou úsporu za telekomunikační poplatky.

Všestranné funkce

Síťový tisk s rozlišením 600 x 600 dpi s 10-Base-T/100-Base-TX je podporován s volitelnou síťovou kartou,  která také umožňuje síťové TWAIN skenování. Volitelný tiskový řadič  IC-902 rozšiřuje bizhub 131f/190f na PCL tiskárnu.

Možnost současného provádění více funkcí urychlí teamovou práci, umožňuje současný tisk a skenování nebo faxování a minimalizuje tak čekání u zařízení, než bude úloha dokončena.

Díky standardní vstupní kapacitě 550 listů a maximální kapacitě až 1050 listů se stalo přerušování tisků a kopírování větších úloh minulostí.

Zařízení bizhub 190f je standardně vybavené duplexní jednotkou, která dále zvyšuje kancelářskou efektivitu s plně automatickým oboustranným tiskem a snižuje náklady za papír.

Podpora administrace

Zvýšení uživatelské podpory zahrnuje pokročilou uživatelskou autentifikaci a funkcionality uživatelských účtů.

 Zabezpečení je všestranné a spolehlivé, s vyhrazenými uživatelskými účty a spolehlivým monitorováním zajistí, aby důvěrné informace zůstali důvěrné.

Konica Minolta PageScope Netware zpřístupní výhodnou správu zařízení  bizhub 131f/190f. Tento nástroj minimalizuje administrátorské zásahy. Všechny zařízení v síti jsou zobrazeny individuálními ikonami, které usnadňují jejich konfiguraci a management v přívětivém uživatelském rozhraní. Listy zařízení jsou aktualizovány během specifikovaného časového intervalu, včetně automatického sčítání nových zařízení.

Každá malá kancelář, která chce optimalizovat každodenní úkoly by měla uvažovat o zařízení bizhub 131f/190f. Ať už instalované na pracovišti, nebo jako centrální komunikační zařízení. Všestranný, malý, víceúčelový  bizhub 131f/190f je vždy výzva!

 
[Nahoru ↑]