ZLÍN COPY s.r.o. [Přeskočit navigaci↓]
[Nahoru ↑]

Černobílé multifunkční kopírovací stroje

Pokud je Vaše kancelář zaplněna zařízeními, jako jsou kopírovací stroj, tiskárna, fax, či skener, jste si zřejmě dobře vědomi hluku, který produkují a prostoru, jež zabírají. Mnoho povyku pro nic?

Určitě, obzvláště pokud uvážíte, že všechna tato zařízení nabízí často pouze jednu základní funkci. Pokud žádáte nejlepší možné řešení pro tvorbu dokumentů - vše od kopírování v nejvyšší kvalitě a výkonného síťového tisku až po širokou škálu nejrůznějších digitálních funkcí a bohaté možnosti finální úpravy dokumentů – už nemusíte dále hledat. 


bizhub 600 / 750

Rychlost a kvalita jsou rozhodující pro úspěch v produkčním tisku a kopírování. Stroje bizhub 600 a bizhub 750 byly navrženy pro splnění všech požadavků v tomto náročném prostředí.

 

 

 

bizhub 361 / 421 / 501

Komunikační centrum pro střední a velké kanceláře to je multifunkční zařízení bizhub 361, bizhub 421 a bizhub 501. Plně nahrazuje všechny jednoúčelové tiskové, kopírovací, faxovací a skenovací zařízení. S rychlostí 36, 42 a 50 stran za minutu Vám zajistí výkon potřebný ke každodennímu provozu moderní výkonné kanceláře.

 

 

bizhub 250 / 350

Kompaktní a robustní zařízení, které splní všechny Vaše černobílé požadavky v kancelářském prostředí. Rychlostí 25 a 35 stran za minutu tato síťová multifunkční zařízení integrují funkce tisku, kopírování, rychlého skenování a faxování.

bizhub 163 / 211

Myslet do budoucna se vyplácí. Obzvláště když si vyberete ideální multifunkční zařízení do své kanceláře, které vám umožní zvýšit produktivitu a uspořit náklady. Se stroji bizhub 163 a bizhub 211, Konica Minolta reaguje na vaše neustále se měnící požadavky na tisk, kopírování, skenování a faxování.bizhub 131f / 190f

Multifunkce bez kompromisů - plnohodnotný fax, kopírka, tiskárna i skener pro formát A4, duplexní tisk a kopírování(standardn u bizhub 190f), volitelně i síťové funkce. Velmi levný provoz!
Konica Minolta 1600f

Každodenní kancelářské úkoly jsou přece jen ve velmi malé nebo domácí kanceláři stejné jako ve velkém oddělení - jen objemy se liší. Faxování, tisk, kopírování a skenování musí být jednoduché a jasné, účinné a spolehlivé. Konica Minolta 1600f toto jistě splňuje.
PagePro 1390MF

Kompaktní multifunkční zařízení pro každou kancelář. Černobílá laserová tiskárna, kopírka, fax a barevný skener formátu A4 určené pro operační systém MS Windows. Ekonomické řešení díky nízkým pořizovacím nákladům, dělenému spotřebnímu materiálu a funkci úspory toneru.

 
PagePro 1380MF

Kompaktní multifunkční zařízení pro každou kancelář. Černobílá laserová tiskárna, kopírka a barevný skener formátu A4 určené pro operační systém MS Windows. Ekonomické řešení díky nízkým pořizovacím nákladům, dělenému spotřebnímu materiálu a funkci úspory toneru.

 
[Nahoru ↑]