ZLÍN COPY s.r.o. [Přeskočit navigaci↓]
[Nahoru ↑]

PagePro 1350EN

 

PagePro 1350EN je kancelářská laserová tiskárna pro skupiny uživatelů, která za výbornou pořizovací cenu tiskne Vaše dokumenty spolehlivě a při tom rychle. Díky PCL jazyku si výborně rozumí i se staršími aplikacemi, jako jsou různé účetní programy.

Rychlý laserový tisk

PagePro 1350EN zpracuje Vaše dlouhé dokumenty rychlostí 20 str./min, bez zbytečného zdržování u stran s komplikovaným obsahem. A při častém tisku jednostránkových úloh oceníte krátkou dobu 13 sekund, za niž máte první stranu k dispozici - ideální, pokud opravdu spěcháte.

Tisk v profesionální kvalitě

PagePro 1350EN byla navržena pro tisk ve vynikající kvalitě 1200 x 1200 dpi, takže produkuje ostré texty a hladkou grafiku. Takto vysoce kvalitní výtisky jsou vhodné pro profesionální použití - například hlášení, korespondence a prezentace.

Hlavní vlastnosti PagePro 1350EN

Rychlost tisku: až 20 str. za minutu

Paměť RAM: 32 MB, max. 144MB 

Standardní zásobník papíru: univerzální krytý vstup na 250 listů

Gramáž papíru: až 163 g/m2

Tisk první strany: 13 sekund

Snadno výměnný spotřební materiál s vysokou kapacitou - díky dělenému spotřebnímu materiálu a fotoválci s vysokou životností nabízí PP1350EN výbornou ekonomiku provozu!

Kompatibilita

Díky PCL jazyku je PagePro 1350EN plně kompatibilní nejen se všemi verzemi operačního systému Windows, ale i s jinými operačními systémy a se staršími aplikacemi. Ethernet rozhraní s podporou protokolu TCP/IP zajišťuje snadnou připojitelnost do podnikové sítě.

 
[Nahoru ↑]